Pāriet uz galveno saturu
Pk. 24.05.2024. 19:00

Tautas deju koncerts TE BIJ’ LABA DZĪVOŠANA!

Lielā zāle


Koncerts "Te bij' laba dzīvošana!" ļaus ne tikai izbaudīt skaistāko latviešu skatuvisko tautas deju priekšnesumus dažādu deju kolektīvu izpildījumā, bet līdztekus ieskatīties arī ģeogrāfiskā perspektīvā. Tā kā koncertā piedalās lielākoties deju kolektīvi no Rīgas, meklēsim atbildes uz jautājumiem - kurās Latvijas vietās ir dzimuši Rīgas kolektīvu dejotāji un kā viņi raksturo savas dzimtās pilsētas un Rīgu?

Koncertā piedalās VEF Kultūras pils TDA "Dardedze" un VPDK "Dardedze" (vadītāja Ilze Kronberga, repetitori Annija Puķīte, Andžejs Signarskis, koncertmeistars Matīss Cinis) un draugu kolektīvi: 

  • Jumis, vadītāja Marta Andrukoviča
  • Deju skola Dzirnas, vadītājs Kaspars Brauns
  • Auda, vadītāja Nadīna Neimane-Gardoviča
  • Imantieši, vadītāja Linda Plostniece
  • Puzurs, vadītāja Laine Liepa

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt