Pāriet uz galveno saturu
O. 07.11.2023. 19:00

Svētku koncerts | MANAS MĀJAS IR LATVIJA

Lielā zāle


Novembris ir Latvijas mēnesis, kad jūtamies pacilātāk, piedomājam par dzīves vērtībām, ko glabājuši mūsu senči. Mūsu dārgums ir dziesmas, kas piepildītas ar mīlestību pret mūsu Dzimteni, ievibrējot patriotisma trauslo, bet skanīgo stīgu.

Jānis Moisejs, Normunds Ķietis, Mārtiņš Jātnieks, Ineta Rudzīte un Santa Kasparsone aicina uz novembra skanīgāko koncertu „Manas mājas ir Latvija”. Koncertā iemirdzēsies krāšņākās un skaistākās mākslinieku melodijas- „Mēnestiņš”, „Mātei”, „Pāri okeānam”, „Balle baložos”, „Man Tevis nepietiks”, "Mīlēt un nebaidīties” , tās papildinot ar latviešiem tik iemīļotām kompozīcijām - „Teic kur zeme skaistākā”, „Tēvzemei”, u.c.

Par muzikālo atmosfēru rūpēsies Juris Kristons (taustiņi), Modris Laizāns (bass), Ēriks Upenieks (ģitāra), Edijs Šimiņš (bungas).

Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis

Organizē – SIA RM MUSIC un Mārtiņš Kanters

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt