Pāriet uz galveno saturu
C. 06.06.2024. 9:00

Starptautiskā Eiropas kultūras centru tīklojuma konference | TRADĪCIJAS. INOVĀCIJAS. IEKĻAUŠANA.

No 4. līdz 6. jūnijam Rīgā Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un VEF Kultūras pilī norisināsies ikgadējā starptautiskā Eiropas Kultūras centru tīklojuma (ENCC) konference, kurā īpaši pievērsīsies kultūras nozīmei iekļaujošas sabiedrības veidošanā. 

2024. gada konferencē tiks pētīta un apspriesta kultūras centru loma iekļaujošas sabiedrības attīstībā – ilgtspējas pārmaiņas, digitālā piekļūstamība, iekļaujošu vēstījumu veidošana, marginalizēto grupu barjeru apzināšana un novēršana, dzimumu vienlīdzība, kā arī citas tēmas.  

“Šī gada konference būs īpašs notikums, uz kuru aicināti kultūras centru pārstāvji un kultūras nozares profesionāļi no visas Eiropas. Konferencē vēlamies diskutēt par tēmām, kas šobrīd īpaši aktuālas arī Latvijas sabiedrībā - kultūras pieejamība un piekļūstamība, iekļaujoša kultūras piedāvājuma veidošana dažādām sabiedrības grupām, kultūras centru ilgtspēja un mūsdienīga attīstība," uzsver Ziemeļrīgas apvienības direktore, Latvijas Kultūras darbinieku biedrības un ENCC valdes locekle Liene Kubiļus.

Vairāk par konferenci un pasākuma programmu.

N.B. Reģistrēties konferencei iespējams līdz 26.maijam - https://ej.uz/r8n1 (izmantojot kodu Local90, kas paredzēts tikai dalībniekiem no Latvijas, biļetes cena trim dienām ir EUR 60.00).

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt