Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
C. 18.01.2024. 19:00

SNIEGPĀRSLAS STĀSTS

Lielā zāle


Informējam, ka pasākums tiek ATCELTS! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru.

Normunds Pauniņš, Kristīne Šomase, Gaitis Lazdāns un Ints Kalns aicina klausītājus uz  pasakaini, akustisko ziemas dziesmu koncertstāstu visai ģimenei!

Šo burvīgo sniegpārsliņas stāstu kādā klusā, baltā ziemas vakarā, pastaigājoties pa piesnigušajām Vecrīgas ieliņām, uzmanīgi uzklausīja un pavisam noteikti pierakstīja dzejnieks - Ints Kalns. 
Beidzot ir pienācis laiks šo stāstu dzirdēt arī jums, kuru mūzikas skaņās ietērpa ”Sniegpārslas Stāsta” dziesmu autors, komponists - Gaitis Lazdāns, savukārt no sirds un ar mīlestību koncertā to izdziedās dziedātāji – Normunds Pauniņš un Kristīne Šomase.

Šis aizkustinošais dzejnieka Inta Kalna sniegpārsliņas stāsts un pasakainās komponista Gaita Lazdāna ziemas dziesmas ir ierakstītas un izdotas albumā, kuru mākslinieki prezentēs 18. janvāra koncertā VEF kultūras pilī. Tieši tāpēc šis koncerts būs īpašs, jo ikviens šo “Sniegpārslas Stāstu” varēs iegūt savā īpašumā, ielikt azotē un aiznest mājās, lai klausītos vēl un vēl …
Šis nedaudz vairāk par stundu garais koncerts būs piemērots visai ģimenei - kā lieliem tā maziem, kā veciem tā jauniem! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt