Pāriet uz galveno saturu
Pk. 08.03.2024. 19:00

Sieviešu dienas koncerts | “Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēļ jums…”

Lielā zāle


8. martā plkst.19 VEF Kultūras pilī uz krāšņo Sieviešu dienas koncertu «Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēļ jums…» aicinās labākie latviešu dziedātāji – skaistās balss īpašnieki Žoržs Siksna, Andris Daņiļenko un Uģis Roze, šarmantais itālis Roberto Meloni, kā arī lieliskie dziedošie aktieri Edgars Pujāts un Varis Vētra. Koncerta īpašais viesis – romantiskais saksofonists Raivo Stašans.

«Visi šie burvīgie kungi jūs gaidīs pirmajos pavasara svētkos, lai izdziedātu skaistākās  un romantiskākās mīlas dziesmas visām skaistajām Latvijas dāmām: «Tu esi skaista visos niekos sīkumos», «Veltījums mīlestībai», «Muļķe sirds», un, protams, neiztiksim arī bez dziesmiņas «Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēļ jums». Jo ne velti mūsu koncerta devīze ir «Visām dāmām, visām gaumēm!»,» teic koncerta rīkotāji.

Dziedošais aktieris Edgars Pujāts, kura talants un spēja radīt dziļu emocionālu rezonansi ir guvusi un iedvesmojusi skatītājus visā Latvijā, saka: «Lai cik tas dīvaini neskanētu, manas dzīves liktens līnijas ir zīmējušas tieši sievietes… Cēlušas, gremdējušas, dievinājušas, nicinājušas, par mani smējušās un raudājušas. Viņām esmu pateicīgs par visu sasniegto! Mans piemineklis, mans īstais mākslas darbs  Sievietei vēl tikai top...»

Šķiet, arī pārējo koncerta dalībnieku vārdi neprasa īpašus komentārus, jo ikviens no viņiem ir īsts savas jomas profesionālis, un katram un viņiem ir sava auditorija. «Tāpēc, mīļās visu vecumu dāmas – priecāsimies jūs sastapt šajā vakarā, lai izbaudītu mākslinieku sagatavotos īpašos priekšnesumus!» aicina koncerta rīkotāji.

Par muzikālo pavadījumu koncertā rūpēsies pavadošā grupa: Artūrs Kutepovs (ģitāra), Anna Vibe (taustiņinstrumenti) un Mareks Logins (sitaminstrumenti).

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt