Pāriet uz galveno saturu
P. 20.03.2023. 19:00

SĀKAM PAVASARI! Orķestra RĪGA bigbends un Daumants Kalniņš

Lielā zāle


Pirmajā pavasara dienā – 20. martā – Orķestris RĪGA aicina uz pavasara festivāla WINDSTREAM atklāšanas koncertu SĀKAM PAVASARI! 

20. gadsimta otrās puses populāro deju mūziku džeza ritmos atskaņos Orķestra RĪGA bigbends Roberta Martini vadībā un dziedātājs Daumants Kalniņš

Pērnā gada Valentīndienas koncertā Orķestra RĪGA bigbenda diriģenta vietā pirmo reizi stājās daudzsološais džeza mūzikas interprets, diriģents un saksofonists Roberts Martini. Pēc gadu ilga pātraukuma bigbends un diriģents koncerta apmeklētājus priecēs ar pasaules klausītāju vidū iemīļoto 20. gadsimita otrās puses deju un balles deju mūziku, tās ritmos apvienojot spožo bigbenda skanējumu, Daumanta Kalniņa muzikāli eleganto balsi, stepa grupas "Soul tap" dejotāju ritmiskās kāju kustības un klasiskās balles, salona un sporta deju soļus Egijas Abarovičas un Reiņa Rešetina sniegumā.

Tā būs sinerģija starp mūziku un deju – bigbenda, vokāla un dejotāju mijiedarbība.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt