Pāriet uz galveno saturu
Pk. 10.02.2023. 19:00

Rokbaleta ģimenes izrāde ROCK-a-RELLA | Goltsman Balets (Igaunija)

Lielā zāle


Dzīva rokmūzika, klasiskais balets miksēts ar laikmetīgo deju, gaisa akrobāts, īpaši veidoti kostīmi, krāsains gaismas šovs un video fons: "ROCK-a-RELLA" ir pārsteidzoša emocijām piepildīta laikmetīgās dejas izrāde, kas liek noticēt pasakai!

Nākot no mūsu bērnības dziļumiem, "Pelnrušķītes" pasaka atdzīvojas šeit un tagad: turīgs jauneklis, kurš sapņo par rokzvaigznes karjeru, iemīlas viesmīlē. Neskatoties uz dažiem sarežģījumiem, beigās ir mīlestība un laime! 

Izrādes komanda:

  • Horeogrāfija un režija: Marija Goltsmane
  • Komponisti: Markus Robam, Mehis Saaber, Sashko Petroff
  • Vizualizācija: Kūlli Mariste
  • Kostīmi: Kirke Talu
  • Gaismas: Aleksandrs Platunovs
  • Skaņu inženieris: Jevgenjs Berezovskis

Uz skatuves: Sandra Īva, Mehiss Zābers, Heilija Parasa, Mārts Agu, Ļiza Mārgareta Kāra, Aleksandra Kuzņecova, Aleksejs Zotovičs, Poļina Alberta, Karolīna Hanta, Olga Grišina, Vlada Šotere, Annalīza Lipa, Lana Levina, Anna Sofija Supina

Mūziķi uz skatuves: Mehis Zābers (elektriskā ģitāra), Aleksejs Zotovičs (basģitāra), Eva-Maria Kangro (saksofons), Saško Petrofs (saksofons), Mārts Agu (sitamie instrumenti)

Draugi un atbalstītāji: Eesti Kultuurkapital, Trade Hub Productions, Robam Music, Soundofficers, TicketBest Europe, Mandarin Plus, Talu Design, Inimese Arengu Keskus

Organizē: Trade Hub Productions

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt