Pāriet uz galveno saturu
T. 02.08.2023. 9:00 - Sv. 24.09.2023. 20:00

RĪGAS TEKSTILMOZAĪKA 2023

Izstāžu zāle, Vestibils

15. Starptautiskais festivāls „Rīgas tekstilmozaīka 2023” ir izstāžu kopums, kurā tiek parādīti jaunākie Latvijas un ārzemju tekstilmākslinieku darbi. Plašai publikai tiks izstādīti Latvijas Tekstilmozaīkas biedru mākslas darbi tematiskajā izstādē „Katram sava tautasdziesma”, notiks biedrības „Latvijas tekstilmozaīka” biedru darināto mazo formu un rotaļlietu izstāde „Mazā, raibā pasaule”, kā arī starptautiskā skolēnu darbu konkursa izstāde „Zemūdens pasaules skaņas”.

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un novērtēt biedrības „Latvijas tekstilmozaīka” kopdarbu „Mežā skaisti vasarā”, kurā caur mūsdienīgu skatījumu un radošu interpretāciju tiek parādīta Latvijas daba.

Pirmo reizi Festivāls piedāvā iespēju iepazīties ar Eiropas Tekstilmozaīkas Asociācijas dalībvalsts – Ukrainas tekstilmozaīkas asociācijas darbu izstādi. Radošā solidaritātē tapušās tekstilmozaīkas apvienotas kolekcijā „Nesalaužami vienoti”.

Festivāla izstādes BEZ MAKSAS apskatāmas no 2.augusta līdz pat 24. septembrim VEF Kultūras pilī!

Aicinām visus ienākt šajā brīnumu pasaulē! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt