Pāriet uz galveno saturu
S. 14.09.2024. 13:00 - 14:20

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI 2024 | Vēstules kā vārdu karnevāls

Lielās zāles skatuve

No 11. septembra līdz 15. septembrim Rīgā norisināsies skatītāju iemīļotais teātru festivāls "Rīga spēlē teātri". Festivāla laikā skatītājiem būs iespēja BEZ MAKSAS baudīt 11 izrādes VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) un Bišumuižā (Gulbju ielā 6B).

Romantiski dialogi pēc Džeroma Kiltija lugas “Mīļais melis” motīviem.

Iecerot un rakstot lugu “Pigmalions”, īru dramaturgs Bernards Šovs bija aizrāvies ar aktrisi Stellu Kembelu un starp šīm divām personībām izveidojās leģendāra vēstuļu apmaiņa. Sarakste turpinājās 40 gadus. Izrādē izmantoti fragmenti no šīm vēstulēm.

Piedalās: Rīgas kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” Vecpilsētas teātris

Režisore: Edīte Neimane

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumumiem, kas no 1. septembra plkst. 09.00 saņemami VEF Kultūras pils informācijas centrā. Papildu informācija pa tālruni: 26596971 vai e-pastā: kristine.sulzanoka@riga.lv    

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt