Pāriet uz galveno saturu
S. 14.09.2024. 18:00 - 18:55

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI 2024 | Raimonda Vazdika “Īstā dzīve”

Kamerzāle

No 11. septembra līdz 15. septembrim Rīgā norisināsies skatītāju iemīļotais teātru festivāls "Rīga spēlē teātri". Festivāla laikā skatītājiem būs iespēja BEZ MAKSAS baudīt 11 izrādes VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) un Bišumuižā (Gulbju ielā 6B).

Fantāziju drāma pēc Luidži Pirandello lugas “Seši tēli meklē autoru” motīviem.

Īstais laiks un īstā vieta – skatuve. Teātris aicina un vilina, jo te viss šķiet košāks, koncentrētāks, aizraujošāks. Gan aktieri, gan skatītāji dzīvo, elpo, mīl un cieš vienlaicīgi. Notikumi saplūst un zaudē laika robežas. Katrs dzīves stāsts te pieredz savu kvintesenci. Katrs mirklis kļūst nozīmīgs. Tāpēc mēs visi teātrī atkal un atkal meklējam un atrodam sevi.

Piedalās: Rīgas Tehniskās universitātes studentu teātris “Spēle”

Režisore: Raimonda Vazdika

N.B. Ieeja pasākumā BEZ MAKSAS! Papildu informācija pa tālruni: 26596971 vai e-pastā: kristine.sulzanoka@riga.lv   

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt