Pāriet uz galveno saturu
T. 11.09.2024. 19:00 - 20:30

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI 2024 | FESTIVĀLA IESKAŅA BIŠUMUIŽĀ

No 11. septembra līdz 15. septembrim Rīgā norisināsies skatītāju iemīļotais teātru festivāls "Rīga spēlē teātri". Festivāla laikā skatītājiem būs iespēja BEZ MAKSAS baudīt 11 izrādes VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) un Bišumuižā (Gulbju ielā 6B).

Komēdija | Nikolajs Gogolis “Precības”

“Precības” ir kā jaunības eliksīrs, – iespēja it kā piedzimt no jauna un izmainīt visu savu dzīvi. Kaut arī komēdija, kurā netrūkst jautrības, tā tomēr ir skumja luga par to, ka cilvēki ir vientuļi un vāji, nav pārāk gudri, nespēj pretoties manipulācijām, pārvarēt savu dabu un nosargāt savu laimi. Nav arī īsti neviena, kas spētu viņiem palīdzēt to izdarīt.

Piedalās: Ziemeļrīgas kultūras apvienības VEF Teātris

Režisors: Agris Krūmiņš

N.B. Izrāde norisinās BIŠUMUIŽĀ, Gulbju ielā 6B. Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās, zvanot uz tālr.: 26352097

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt