Pāriet uz galveno saturu
C. 12.09.2024. 19:00 - 20:10

RĪGA SPĒLĒ TEĀTRI 2024 | Anšlavs Eglītis “Māris un Baiba”

Lielās zāles skatuve

No 11. septembra līdz 15. septembrim Rīgā norisināsies skatītāju iemīļotais teātru festivāls "Rīga spēlē teātri". Festivāla laikā skatītājiem būs iespēja BEZ MAKSAS baudīt 11 izrādes VEF Kultūras pilī (Ropažu ielā 2) un Bišumuižā (Gulbju ielā 6B).

Dramaturgs Anšlavs Eglītis savai lugai devis apakšvirsrakstu “vecmodīga komēdija” un tās būtiska iezīme ir spēles prieks un asprātība. Ikdienišķās situācijās nonākuši cilvēki it kā meklē problēmu risinājumus, bet būtībā tā ir cilvēku cīņa par savu eksistenci un rītdienu.

Piedalās: Pārdaugavas kultūras apvienības Kultūras centra “Iļģuciems” amatierteātris “Rampa”

Režisore: Ināra Čakste

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumumiem, kas no 1. septembra plkst. 09.00 saņemami VEF Kultūras pils informācijas centrā. Papildu informācija pa tālruni: 26596971 vai e-pastā: kristine.sulzanoka@riga.lv    

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt