Pāriet uz galveno saturu
T. 17.01.2024. 19:00

Raivo Stašans koncertā ROMANTISKS SOLO SAKSOFONAM

Lielā zāle


"Romantisks Solo Saksofonam" - tā ir īpaša izcilā saksofona virtuoza Raivo Stašana solo koncertprogramma, kura tapusi sadarbībā ar mūzikas producentu un komponistu Gaiti Lazdānu un pirmo reizi skanēs Rīgā, VEF kultūras pilī. 

Lielu atsaucību guvušās koncertprogrammas "Kungi Uzlūdz Dāmas" spilgtākā mākslinieka, publikas mīluļa, izcilā spēles virtuoza, un viena no romantiskākajiem džeza saksofonistiem Latvijā - saksofonista Raivo Stašana pirmā solo koncertprogramma, kurā tiek prezentēts Raivo Stašana jaunākais instrumentālās popmūzikas albums “Romantisks Solo Saksofonam“. Albumā ir iekļautas 10 oriģinālas dziesmas, kuras tapušas sadarbībā ar mūzikas producentu un komponistu Gaiti Lazdānu. Koncertprogrammā skanēs dziesmas no jaunā diska kā arī pasaules un latviešu estrādes populāri skaņdarbi! 
Noteikti, šis būs romantiskākais instrumentālās mūzikas koncerts, kurš skanēs 17. janvārī VEF Kultūras pilī, un, kur kopā ar Raivo Stašanu un Gaiti Lazdānu uzstāsies arī Āris Ozols (ģitāra) un Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti).

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt