Pāriet uz galveno saturu
T. 08.03.2023. 19:00

Raimonds Pauls koncertprogrammā VISKRĀŠŅĀKĀS PUĶES IR SIEVIETES

Lielā zāle


Ar īpašu koncertprogrammu - veltījumu dāmām "Viskrāšņākās puķes ir sievietes"- 8. martā VEF Kultūras pilī koncertēs Maestro Raimonds Pauls un tautā iemīļoti vīriešu kārtas skatuves mākslinieki.  Koncertā kā solisti piedalīsies dziedātāji - Žoržs Siksna, Dainis Skutelis, Mārtiņš Kanters, kā arī aktieri Rihards Lepers un Gundars Grasbergs. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies instrumentālā grupa Jura Kristona vadībā un daiļvokāla trio "Oranžās". 

Koncerta apmeklētāji varēs baudīt gan populāras Maestro Raimonda Paula dziesmas, gan arī veldzēties gluži jaunu un mazāk dzirdētu melodiju atskaņojumā. Muzikālajās pauzēs aktieri lasīs īpaši šim vakaram izvēlētu dzeju. Un pāri visam, protams, izskanēs koncerta galvenā tēma - mīlestība un veltījums visām brīnišķīgajām sievietēm, bez kurām šī pasaule nav iedomājama. 

Uz tikšanos koncertā!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt