Pāriet uz galveno saturu
Pk. 14.04.2023. 19:00

Raimonds Pauls, Indriķis Veitners un LRBB | Veltījums G.Rozenbergam

Lielā zāle


Latvijas Radio bigbends, piedaloties Maestro Raimondam Paulam un džeza vēsturniekam, saksofonistam, klarnetistam Indriķim Veitneram, atskaņos leģendārā trompetista, komponista un aranžētāja Gunāra Rozenberga 70. un 80. gados tapušos skaņdarbus. 

2022. gadā, atzīmējot Gunāra Rozenberga 75. gadu jubileju, Latvijas Radio bigbends izdevniecības “Jersika” paspārnē ierakstīja skaņuplati ar G.Rozenberga oriģinālkompozīcijām, un tās ierakstā kā solisti piedalījās arī vairāki komponista laikabiedri - Jurijs Smirnovs, Aivars Hermanis, Madars Kalniņš, Bruno Jurgenbergs un citi. Darbs pie ieraksta ir noslēdzies un koncerts VEF Kultūras pilī būs arī šīs skaņuplates prezentācijas koncerts, kas turklāt tiks papildināts ar sarunām par G.Rozenbergu un viņa mūziku - tās vadīs profesors, džeza vēsturnieks Indriķis Veitners. 

Skaņuplates ieraksts Latvijas Radio bigbendam bijis interesants un aizraujošs ceļojums laikā, uzzinot daudz jauna gan par Gunāru Rozenbergu, gan Latvijas džeza vēsturi, un koncerta apmeklētājiem tiek sniegta unikāla iespēja izdzīvot šo ceļojumu vēlreiz, caur G.Rozenberga mūzikas skaņām! 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt