Pāriet uz galveno saturu
C. 07.03.2024. 19:00

PAŠAS SKAISTĀKĀS DZIESMAS | Anta Eņģele un Marko Ojala

Kamerzāle


 ''PAŠAS SKAISTĀKĀS DZIESMAS'' dzied ANTA EŅĢELE un MARKO OJALA!

Abi mākslinieki kopā muzicē jau 15 gadu. Marko Ojala nācis no Somijas ziemeļiem, apguvis podziņu akordeona spēli Juveskulas konservatorijā. Ļoti sirsnīgs, atraktīvs cilvēks, apveltīts ar skaistu baritonu, pārvalda arī ģitāru un mandolīnu. Latvijā dzīvo kopš 2000. gada.

Savukārt, Antu Eņģeli var dēvēt dažādi: dziedātāja, dziesminiece, dziedinātāja. Ar savu ģitāru un balsi viņa aizskar klausītāja dziļākās dvēseles stīgas pavisam tieši. Katra dziesma ir kā stāsts, kas izceļ sen aizmirstas, nostaļģiskas, dārgas atmiņas. Antas zemais balss tembrs, ugunīgā harisma un spēja aizmirstai dziesmai likt ieskanēties ļoti personīgi, atstāj dziļu iespaidu uz ilgu laiku. Varbūt pat uz visu mūžu. 

7. marta koncertā dzirdēsim gan veco jūras vilku dziesmas, gan ieskanēsies pa kādai dziesmai no Fredija Kvinna, Andreja Lihtenberga un Noras Bumbieres repertuāra. Skanēs Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ivara Vīgnera, Ulda Stabulnieka u.c. autoru dziesmas un, protams, arī kāds gabals somu valodā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt