Pāriet uz galveno saturu
O. 31.10.2023. 20:00

NESKUMSTI!

Lielā zāle


Muzikāla komēdija "Neskumsti!" ir liriska variācija, kuras pamatā ir leģendārā filma ar tādu pašu nosaukumu, nostalģisks mikslis, māksliniecisks mājiens filmu šedevru autoriem.

"Neskumsti!" ir komēdijas-drāmas pilnmetrāžas spēlfilma, tās pamatā ir franču rakstnieka Kloda Tiljē romāna "Mans tēvocis Bendžamins" adaptācija, kura darbība pārcelta uz Gruziju 19. gadsimta beigās - 20. gadsimta sākumā.

Galvenās lomas kulta komēdijā atveidoja Vahtangs Kikabidze, Sergo Zakariadze, Sofiko Čiaureli, Jevgeņijs Leonovs, Anastasija Vertinskaja un Frunziks Mkrtčjans.

Gribojedova teātra "Daneliādē" harmoniski apvienoti visām Georgija Danēlijas filmām raksturīgais labs humors, vieglas skumjas, dzīvesprieks un autora Avtandila Varsimašvili manierei tik raksturīgā dinamika un spilgta skatuves montāža.

N.B. Izrāde notiek krievu valodā.

Organizē: Latvijas Jautro un atjautīgo klubs, biedrība

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt