Pāriet uz galveno saturu
T. 25.12.2024. 12:00

Muzikāla Ziemassvētku pasaka | SNIEGBALTĪTE UN SEPTIŅI RŪĶĪŠI

Lielā zāle


"Sniegbaltīte un septiņi rūķīši" ir pārsteidzošs Ziemassvētku mūzikls visai ģimenei, kurā slavenā pasaka par burvju princesi ir ieguvusi jaunas krāsas un nozīmes. Skaista mūzika, krāšņi tērpi, mirdzošas dekorācijas un iespaidīgi specefekti palīdzēs skatītājiem ienirt fantastiskā pasaulē, kurā sapņi piepildās un mīlestība uzvar ļaunumu.

Jaungada vakarā notiek brīnumi! Arī mūsu pasakā notiks brīnums - prinča Ziemassvētku skūpsts pamodina Sniegbaltīti. Sniegbaltītes skaistums un sirsnība iekaros skatītāju sirdis!
Ekskluzīvs brīnišķīga mūzikla seanss, kas radīts īpaši jums un jūsu bērniem. Skaistums, grācija, spilgti tēli - viss šajā izrādē ir brīnišķīgs. Nepalaidiet garām!

Pusstundu pirms izrādes, bērnus priecēs interaktīva izklaides programma ar Ziemassvētku vecīti un pasakainiem varoņiem. Ierodieties agrāk!


N.B. Izrāde notiek krievu valodā.
Izrādes ilgums ir 1 stunda un 30 minūtes ar pārtraukumu. 
Organizē: SLL Alenas Meidras teātris (Tallina)

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt