Pāriet uz galveno saturu
T. 01.11.2023. 19:00

MIRAGE JAZZ ORCHESTRA & ANDRIS ĒRGLIS

Lielās zāles skatuve


Šogad daudzi MIRAGE JAZZ ORCHESTRA dalībnieki un Latvijas muzikālajā dzīvē  ievērojamas personības, svin apaļas jubilejas, kuras noteikti nevar atstāt bez ievērības!

Jubilāru vidū spožākais džeza trompetists Normunds Piesis (50), sitaminstrumentu spēles virtuozs, kā arī citu daudzu muzikālu kolektīvu un solo projektu dalībnieks 
Artis Orubs (40), trombonists un aranžētājs Oļegs Švembergs (55) un sitaminstrumentālists Raimonds Kalniņš (65) - viens no aktīvākajiem džeza mūzikas pasniedzējiem, kurš savulaik spēlējis kopā ar Latvijas džeza leģendām - R.Raubiško, G.Rozenbergu u.c. Jubileju šogad svin arī MIRAGE JAZZ ORCHESTRA draugs, izcilais un atraktīvais vokālists Andris Ērglis (40), kurš šoreiz uzstāsies daļai klausītāju neierastākā, bet pašam Andrim pierastā ampluā, izpildot džeza kompozīcijas un improvizācijas.

MIRAGE JAZZ ORCHESTRA aktīvi sevi pieteica 2004. gada janvārī. To dibinājuši džeza mūzikas mākslinieki – trombonists Lauris Amantovs un saksofonists Deniss Paškevičs. Orķestrī spēlē paši labākie Latvijas šībrīža džeza mūziķi:

Trombonists un orķestra mākslinieciskais vadītājs - Lauris Amantovs
Raivo Stašans - saksofons
Indriķis Veitners - saksofons
Zintis Žvarts - saksofons
Artūrs Sebris  - saksofons
Gints Stepānovs - trompete
Normunds Piesis - trompete 
Jānis Amantovs - trompete
Oļegs Švembergs - trombons

MIRAGE JAZZ ORCHESTRA aktīvi koncertē dažādos džeza festivālos visā pasaulē, regulāri piedalās dažādos TV šovos (piem. “Muzikālā banka ” u.c.) un radio pārraidēs, pateicoties tā daudzpusīgajai darbībai, iespējām piedāvāt dažādu stilu mūziku, tas ir kļuvis par mūsu valsts muzikālās dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Šodien varam droši apgalvot - tas ir viens no visprofesionālākajiem džeza orķestriem ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt