Pāriet uz galveno saturu
O. 26.03.2024. 19:00

Mežrozīte | pilsētas romance divās daļās | mūzikls

Lielā zāle


Mežrozītes pamatā ir populārāko Raimonda Paula hitu, kā Laternu stundā, Nepārmet man, Mežrozīte, Tumši zilā, Cik klusa nakts, Undīne u.c. melodijas, ko mīlam un labi pazīstam, tās organiski integrētas dramaturģes Daces Micānes-Zālītes jaunradītā libreta vēstījumā. Melodijas, kuru melodikas burvību mēs sev atklājam atkal un atkal no jauna, krāšņā Brodvejas džeza stilistikā aranžējis jaunais, talantīgais džeza pianists, improvizators, komponists Matīss Žilinskis, kurš pats arī būs pie klavierēm izrādē instrumentālā ansambļa sastāvā. Arī ansambļa mūziķi būs integrēti šajā stāstā.

Raimonda Paula un Edītes Pauls Vīgneres tēvs Voldemārs un vectēvs Ādolfs Pauli bija stikla pūtēji Iļģuciema stikla fabrikā. Pagājušā gs. 60. gados gandrīz visa Iļģuciema mazstāvu apbūve tika nojaukta, tās vietā uzceltas padomju laika blokmājas. Pazuda pat veselas ielas, arī mazā Nordeķu ieliņa, kur kādreiz atradās Paula vecāku māja. Bet Nordeķu parka zaļums vilina joprojām... Rīgas pilsētas ielu ritmos, tramvaja un cilvēku dzīves motīvos ievijies arī Evas un Raimonda stāsts par mīlestības alkām, par piedošanu un sievietes – mākslinieces dzīves dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm.

Galvenajās lomās: DINĀRA RUDĀNE un DAINIS SKUTELIS

Lomās: Kārlis Rūtentāls un citi, kā arī jaunie mūzikla dziedātāji-aktieri: Toms Kalderauskis, Austra Elza Kozuliņa. Edvards Grieze, Maija Punka, Sarma Liede, Emīls Gilučs u.c. 

Dejotāji: Zane Prokofjeva, Asnate Rikse, Rolands Šteinbergs, Kārlis Kemlers
Izrādē piedalās instrumentālais ansamblis Matīsa Žilinska vadībā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt