Pāriet uz galveno saturu
S. 30.12.2023. 16:00

MELO-M VECGADA LIELKONCERTS 2023

Lielā zāle


Čellu trio «Melo-M» aicina uz tradicionālajiem Vecgada lielkoncertiem VEF Kultūras pilī!
 
29. un 30. decembrī VEF Kultūras pilī notiks čellu trio «Melo-M» ikgadējie Vecgada lielkoncerti, kuri kļuvuši jau par grupas labu tradīciju un kuros skanēs īpaši veidota ziemas melodiju koncertprogramma.
 
Kā stāsta grupas līderis Kārlis Auzāns, "Melo-M" Vecgada lielkoncerti notiek jau kopš 2010.gada, un katru reizi par godu tiem mūziķi veido īpašu koncertprogrammu. "Ja esat pamanījuši, šis ikgadējais Vecgada lielkoncerts VEF Kultūras pilī ir gada lielākais muzikālais notikums muzikālajā dzīvē un tāda skaista tradīcija, kuru ievērojam jau vairāk nekā desmit gadus. Ceru, ka arī jums, klausītāji, šo koncertu apmeklēšana ir kļuvusi par labu tradīciju, tāpēc – tikšanās vietu mainīt nedrīkst! Tiekamies!"
 
Par gaidāmo programmu Kārlis saka: "Šogad esam izvēlējušies atskaņot visai plašu repertuāru: abus vakarus skanēs latviešu rokmūzikas klasika, kino mūzika, mani komponētie skaņdarbi; tāpat programmā esam iekļāvuši skaņdarbus, kas asociējas tieši ar Ziemas saulgriežu un Jaungada tēmu. Noteikti spēlēsim populāru Ziemassvētku dziesmu izlasi: piemēram, «White Christmas», «Jingle bells», «Last Christmas», latviešu saulgriežu melodijas, mūziku no kinofilmas «Ziemassvētki džungļos» un citus šim laikam atbilstošus skaņdarbus."
 
Abos «Melo-M» Vecgada lielkoncertos muzicēs čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, pie sitaminstrumentiem būs Miķelis Vīte. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt