Pāriet uz galveno saturu
ATCELTS
P. 12.06.2023. 19:00

Līgosim kopā! Aicina Laima Jansone un Anta Eņģele

Lielā zāle

Informējam, ka koncerts ir ATCELTS! Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru!

Laima Jansone un Anta Eņģele aicina kopā piedzīvot Saulgriežu maģiju, mistiku un skaistumu. Koncertā  skanēs skaistākās Jāņu dziesmas kokles un ģitāras pavadījumā.  

Anta Eņģeles izpildījumā klausītāji iemīļoši  visdažādāko komponistu sacerētās dziesmas, taču vienmēr būtisku  viņas koncertpogrammu daļu ieņem latviešu  tautasdziesmas.  Šajā koncertā dziedātāja piedāvās ilgā laikā posmā atlasītās Jāņu dziesmas, kurām pakāpeniski ir atrast īpašs skanējums. 

Dziesmu aranžijas veidotas  kopā ar koklētāju Laimu Jansoni.   Laimas  izpildījumā  tradicionālās kokles skaņas apvienotas ar mūsdienīgām improvizācijām, kas skanēs  dziļā sasaņā  ar Antas Eņģeles savdabīgo un neatkārtojamo balss tembru  un ģitāras skaņām. 

Ikviens būs aicināts uz kopādziedāšanu, kas ir neatņemama tautasdziesmu izpildījuma daļa.  

Piedzīvosim Jāņus kopā ar Laimu Jansoni un Antu Eņģeli!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt