Pāriet uz galveno saturu
Sv. 07.01.2024. 18:00

Latvijas komēdijas balva | GRĀBEKLIS 2023

Lielā zāle


Komiķu apvienība “Comedy Latvia” jau trešo gadu pasniegs Latvijas komēdijas balvu! "Grābekļus" saņems komiķi, improvizatori un etīžu komēdijas meistari, kuru skatuves darbs smīdina un izklaidē cilvēkus, taču neieliekas citu balvu vertēšanas kritēriju rāmjos. 

2024. gadā "Comedy Latvia" svin desmitgadi, tāpēc šogad "Grābeklis" būs īpaši krāšņs - līdztekus "Grābekļu" pasniegšanai 4 nominācijās, uz skatuves kāps rekordliels komiķu un improvizatoru skaits - 20! Kā ķirsis pa virsu būs arī divi muzikālie priekšnesumi, kuri tāpat kā pagājušajā gadā, paliks noslēpumā! Lai intrigu sakāpinātu vēl vairāk, "Grābeklī" uz lielā ekrāna pirmo reizi parādīsim arī kadrus no "Comedy Latvia" arhīviem, kas dienas gaismu pirmo reizi ieraudzīs 7. janvārī!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt