Pāriet uz galveno saturu
IZPĀRDOTS
S. 18.11.2023. 19:00

LATVIJAS IMPRESIJAS

Lielā zāle


Šī gada 18. novembrī Orķestris “Rīga” rīdziniekiem dāvās vokāli simfoniskas mūzikas programmu. Skanēs skaistākās Emīla Dārziņa vokālās dziesmas un latviešu instrumentālās mūzikas pērle “Melanholiskais valsis”. Ērika Ešenvalda Kantātes “Latvija. Gadalaiku impresijas” lasījumā Orķestrim “Rīga” līdzās stāsies Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”. Koncertā atskaņoto mūziku rotās solisti – Jūlija Vasiļjeva (soprāns), Jānis Apeinis (baritons) un saksofonists Aigars Raumanis.

Piedalās:

  • Orķestris “Rīga”
  • Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”
  • Solisti Jūlija Vasiļjeva (soprāns), Jānis Apeinis (baritons), Aigars Raumanis (saksofons)
  • Diriģents Valdis Butāns
  • Koncerta vadītāja Signe Lagzdiņa

N.B. Ieeja pasākumā ar BEZMAKSAS ielūgumiem, kas no 11.11.2023. plast. 09.00, izņemami visās SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt