Pāriet uz galveno saturu
O. 27.02.2024. 19:00

Laila Ilze Purmaliete un draugi! Jubilejas koncerts – 55!

Lielā zāle


"Mīļie draugi, esmu laimīga jūs visus uzaicināt uz primo jubilejas koncertu savā mūžā! Paldies, ka jums dziesma ir tik nozīmīga! Esmu laimīga, ka esmu piedzimusi Latvijā un varu šeit dzīvot un joprojām pilnveidoties!  Svinēsim dziesmu un dzīvi!
Priecājos, ka ar mani kopā būs brīnišķīgi mūziķi, dziedātāji, aktieri, režisori, Radio personības: Valdis Melderis, Anta Eņģele, Ieva Sutugova, Ainars Bumbieris,  Līga Priede, Gundars Silakaktiņš, Kristians Kareļins, Anatolijs Livča, Aleksejs Bahirs, Jānis Kalniņš,  Laima Miltiņa-Rode, Elīna Čampere, "Dzeguzīte" un daudzi citi lieliski mākslinieki, ar kuriem man ir bijis tas gods sadarboties dažādos muzikālos projektos"

 Ar mīlestību, Laila Ilze Purmaliete

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt