Pāriet uz galveno saturu
C. 14.11.2024. 19:00

Koncertuzvedums | Mazliet par mīlestību

Lielā zāle


Koncertuzvedums “Mazliet par mīlestību” ir veidots, lai izstāstītu kādu brīnišķīgu stāstu, kas skar ikvienu no mums. Šis ir stāsts par mūsu vērtībām, pašcieņu, pašapziņu un gaišām cerībām par skaistu mūsu bērnu nākotni. 

Jau izsenis latvju tauta no paaudzes paaudzē ir pratusi stāstīt stāstus, kas saglabājušies līdz pat šodienai. Mūsu pienākums ir šos stāstus turpināt stāstīt saviem bērniem un mazbērniem, lai tie tos stāstītu tālāk savējiem. Viens no šīs zemes krietniem latviešu dēliem - Ēvalds Valters - reiz teica: “ Mēs esam maza tauta - sīka saujiņa, bet tā ir graudu sauja, tās nav sēnalas. To mums, latviešiem, vajadzētu atcerēties”!

Koncertuzvedumā  “Mazliet par mīlestību” skanēs īpaši atlasītas kompozīcijas, kas dažādos mūsu tautai liktenīgos pagrieziena punktos, devušas spēku un cerību. Koncertuzvedumā tiks izmantotas Māras Zālītes, Jāņa Petera, Māra  Čaklā, Imanta Ziedoņa un citu latvju dižgaru dzejas rindas, kas vienotā kompilācijā un sajūtu gammā palīdzēs meklēt to kodu, kas mūs visus stiprina un nekad neļaus noliekt galvas pretinieka priekšā. Kā teicis reiz Imants Ziedonis:  “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties.”

Koncertuzvedumā piedalīsies profesionāli mūziķi:

  • Jānis Bērziņš (ģitāra)
  • Jānis Rubiks (bass)
  • Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti)
  • Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti)

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt