Pāriet uz galveno saturu
C. 20.06.2024. 18:00

KONCERTS | PASTALU VILCIŅŠ

Lielā zāle


20. jūnijā plkst. 18.00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē norisināsies koncerts "Pastalu vilciņš", kas ir veltījums dziedātājam, mūziķim un izcilajam komponistam Andrim Sējānam jubilejā.

Uz svētkiem aicina:

Kultūras un tautas mākslas centra "Ritums" bērnu vokālā studija "Knīpas un Knauķi", VEF Kultūras pils bērnu vokālais ansamblis "Momo".

Īpašie jubilejas viesi:

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra "Mazā ģilde" bērnu tautas deju ansamblis "Dzintariņš" un Baložu pilsētas kultūras nama vokālais ansamblis "Midnight Five".

N.B. Biļetes cena 7,00 EUR. Bērniem līdz 3 gadu vecumam, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, ieeja koncertā bez maksas.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt