Pāriet uz galveno saturu
P. 14.10.2024. 19:00

Koncerts “kARTveli” | Folkloras deju grupa Ge FOLK un vokālais ansamblis ORIDELA no Tbilisi

Lielā zāle


Gruzijas deju grupa Ge Folk no Tbilisi prezentē gruzīnu tradicionālās dejas un dziesmas etnisko garu un enerģisko ritmu kombinācijā ar elegantu vizuālo tēlu. Ge Folk iepazīstina ar Gruzijas kultūru caur slavenu nacionālo komponistu skaņdarbiem. 20 profesionāli dejotāji, Sergo Zakariadzes vārdā nosauktās pašvaldības tradicionālās un laikmetīgās mākslas koledžas absolventi.

Ge Folk ir izveidojies 2013. gadā un kopš tā laika piedalās dažādos starptautiskos festivālos un konkursos, gūstot augstas atzinības, tajā skaitā Grand Prix 2014, Grand Prix 2017 un Grand Prix 2019 gadā. 

Grupas izveidotājs un horeogrāfs: Tinatin Koiava.

Folkloras ansamblis “Oridela” piedāvā gruzīnu tautas dziesmu koncertprogrammu, kas tiks izpildīta gan a cappella, gan gruzīnu instrumentu pavadībā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt