Pāriet uz galveno saturu
C. 20.04.2023. 19:00

Koncertcikla UZTAKTS. LATVIJAS JAUNIE TALANTI koncerts

Kamerzāle


Šoreiz VEF Kultūras pils cikla UZTAKTS. LATVIJAS JAUNIE TALANTI ietvaros iepazīstināsim ar veselu virkni talantīgu mākslinieku, skanīgajā Kamerzālē aicinot Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kamerorķestri Armonico

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kamerorķestris Armonico dibināts 1993. gadā un tajā kopā muzicē skolas audzēkņi un absolventi. Kopš 2004. gada kamerorķestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Normunds Dreģis. 


Kamerorķestris ir uzstājies prestižākajās Rīgas koncertzālēs, sniedzis koncertus vairākās Latvijas pilsētās, kā arī Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Bulgārijā, Francijā, Somijā un Zviedrijā.
Kamerorķestris Armonico ir vairāku nacionāla mēroga un starptautisku konkursu laureāts, tajā skaitā iegūts I pakāpes diploms VI Starptautiskajā Žana Sibēliusa konkursā Turku, Somijā (2018), I pakāpes diploms ar izcilību Latvijas izglītības iestāžu simfonisko orķestru un kamerorķestru konkursskatēs (2018, 2015), laureāta diploms III Starptautiskajā kamermūzikas festivālā - konkursā Fiori Musicali Šauļos, Lietuva (2011), I vieta Latvijas mūzikas skolu kamerorķestru valsts konkursā (2004).


Vairāku gadu garumā kamerorķestris Armonico sadarbojies ar solistiem: Antru un Normundu Vīksnēm, Arti Sīmani, Oskaru Petrauski, Katrīnu Kivlenieci-Cābuli, Initu Āboliņu, Artūru Noviku, Sonoru Vaici, Kristīni Gailīti, Jolantu Strikaiti-Lapiņu, Lauru Grecku, Juri Vizbuli, Viesturu Vītolu, Jekaterinu Suvorovu, Miku Vilsonu, Virdžīniju Laubi-Vītiņu u.c.
 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt