Pāriet uz galveno saturu
Sv. 03.09.2023. 19:00

Kinodziesmu koncerts | AR ZELTA PALMU KANNĀ

Lielā zāle


Šoruden Latvijas pilsētās skanēs jaunums – kinodziesmu koncerts «Ar zelta palmu kannā», kura režisors un scenārija autors ir pazīstamais aktieris Mārtiņš Egliens, savukārt dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Ainārs Ančevskis, Gundars Silakaktiņš un Ģirts Ķesteris.

Programmā iekļautas dziesmas «Ak, tu Dieva tēva ziņa», «Mazu, mazu rasas pili», «Mīļie puiši, labie puiši» no filmas «Īsa pamācība mīlēšanā»,  «Nakts dziesma« («Melnā vēža spīlēs»), «Viņi dejoja vienu vasaru» («Elpojiet dziļi»), «Dziesma nenosalst» («Limuzīns Jāņu nakts krāsā»), «Virši zied» («Likteņdzirnas»), «Bez puišiem nevar tik un tā» («Vajadzīga soliste»), «Meitenes vēl pasakām tic» («Viņas melo labāk») u.c. zināmas un iemīļotas dziesmas.

«Ar mīlestību pret latviešu kino mūziku un tās ietekmi uz katra latvieša ikdienu un svētku dienām, ar vieglumu un humoru par kino likteni skarbos vēsturiskajos apstākļos. Īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā atjaunosim vēsturisko taisnīgumu un izdalīsim visus apbalvojumus, kas pelnīti pienākas latviešu kino mūzikai, bet pagājuši secen, jo bija laiks, kad «Lielais Kristaps» vēl nebija dzimis, «Oskars» - pārāk tālu, bet «Zelta palmas zars» nespēja pārliekties pār dzelžu sētu....» ar smaidu saka koncerta dalībnieki, piebilstot: «Tās būs dziesmas, kuras pazīstam un mīlam; jaunās skaņās ar veco labo garšu. Tā kā uz skatuves ne tikai teātra, bet arī seriālu aktieri, tad, protams, skanēs arī jaunākie hiti no TV novelēm.»

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt