Pāriet uz galveno saturu
Sv. 28.04.2024. 19:00

JUBILEJAS KONCERTS | MIKROFONA APTAUJAI 55 | PAPILDKONCERTS

Lielā zāle


“MIKROFONS” – savulaik iecienītākā Latvijas Radio programma. Pirms 55 gadiem pēc Gunāra Jākobsona ierosmes “Mikrofonā” aizsakās latviešu komponistu dziesmu aptauja, gūstot milzīgu popularitāti ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Daudzi desmiti komponistu un mūziķu, desmitiem tūkstošu klausītāju balsoja par SAVU dziesmu, izvēloties Gada dziesmu - karalieni.

“Mikrofona” aptauja gadu gaitā pārtapa par latviešu tautas mazajiem Dziesmu svētkiem. Ar savu tautisko garu un vienotību tā veica ārkārtīgi svarīgu mūsu tautas nacionālās pašapziņas izkopšanas un veidošanas darbu, kas savu visaugstāko pakāpi sasniedza Atmodā.

55 gadi! Ir pienācis brīdis atkal būt kopā - latviešu dziesmai un klausītājam. Mums visiem. Lai atcerētos, veldzētos, baudītu, priecātos...

Krāšņs “Mikrofona” aptaujas 55 gadu jubilejas koncerts ar latviešu estrādes leģendām un spilgtākajiem jaunās paaudzes māksliniekiem uz vienas skatuves. 

Koncertu vadīs leģendārie Latvijas radio raidījumu vadītāji -
Gunārs Jākobsons un Lia Guļevska.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt