Pāriet uz galveno saturu
S. 03.02.2024. 18:00

JPO AUSEKLĪTIS | Tikšanās džeza un rokmūzikas ritmos

Lielā zāle


3. februārī VEF Kultūras pils Lielajā zālē norisināsies jauniešu pūtēju orķestra "Auseklītis" koncerts TIKŠANĀS DŽEZA UN ROKMŪZIKAS RITMOS!

Jauniešu pūtēju orķestris "Auseklītis" ir viens no vislabāk zināmajiem orķestriem Latvijā, kas pastāvīgi darbojas jau kopš 1975. gada. Diriģents – Haralds Bārzdiņš – Dziesmu svētku virsdiriģents, Rīgas 6. vidusskolas direktors un aizrautīgs mūziķis ar nenovērtējamu ieguldījumu jauno mūziķu attīstībā, kurš orķestri "Auseklītis" vada jau 40 gadus.

Orķestrī šobrīd muzicē 40 dalībnieki, bet kopējais dalībnieku skaits šo gadu laikā pārsniedz 300. Daži orķestra dalībnieki ir orķestra sastāvā jau vairāk nekā 20 gadus.

Koncertā piedalās:

  • Jauniešu pūteju orķestris AUSEKLĪTIS
  • Mākslinieciskais vadītājs HARALDS BĀRZDIŅŠ
  • Koncerta vadītājs ALEKSANDRS KREIŠMANIS

N.B. Skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību, ir iespēja biļeti uz koncertu iegādāties par īpaši izdevīgu cenu!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt