Pāriet uz galveno saturu
T. 09.10.2024. 19:00

Jānis “BUX” Bukovskis | Tribute to Blues Kings

Lielā zāle


Jānis "BUX" Bukovskis tribute to Blues Kings ir muzikāls veltījums blūza karaļiem BB King, Freddie King un Albert King, kas aiz sevis atstājuši zelta nospiedumu mūzikā.

Jānim Bukovskim ir gan bagātīga pieredze mūzikas industrijā, gan neizsīkstoša vēlme, enerģija un entuziasms uzturēt blūzu dzīvu arī šodien. Jānis ir organizators R&B Blues Festival, kas ik gadu notiek Ropažos, Latvian Blues Band solists un ģitārists, Blues House radītājs un koncertu organizators. Koncertējot apbraukājis gan ASV, gan citas pasaules malas, Jānis ieguvis plašu redzesloku un muzikālo iedvesmu. Tieši savā profesionālajā izaugsmē Jānis ir daudz iespaidojies un mācījies no BB King, Freddie King, Albert King un to daiļrades, tādēļ arī radusies ideja par šādu veltījumu šiem izcilajiem Blues māksliniekiem.

Koncerta programmā tiks izpildītas šo kungu zīmīgākās kompozīcijas, kā I’ll play the blues for you, The thrill is gone, Let the good times roll, Why I sing the blues, u.c šo mākslinieku izpildītās kompozīcijas, īpašās, šī projekta izstrādātās aranžijās.

Kopā ar Jāni uz skatuves būs arī Latvian Blues Band grupas biedri: Rolands Saulietis (bungas), Artis Ločmelis (Hammond Organ), Viesturs Grapmanis (trompete).Koncerta izpildījumam īpašu jaudu piešķirs 4 pūšamo instrumentu sastāvs: Andris Augstkalns (trompete), Viesturs Grapmanis (trompete), Artūrs Sebris (baritona saksofons/flauta), kā arī īpašais viesis Zintis Žvarts (saksofons). Koncerta blūza noskaņas papildinās klavieru meistars Gints Žilinskis.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt