Pāriet uz galveno saturu
C. 23.11.2023. 9:00 - Sv. 21.01.2024. 20:00

IZSTĀDE | ANATOLIJS SOLODOVŅIKOVS | PĀRDOMAS

Spoguļu zāle

VEF Kultūras pils Tautas mākslas fotostudijas RVR vadītājs Anatolijs Solodovņikovs vada fotostudiju kopš 2005. gada. Šo 18 gadu laikā fotoklubs sāka aizņemt arvien lielāku mākslinieka dzīves daļu. Studija ir attīstījusies un piesaista arvien vairāk radošu cilvēku. Viena no populārākajām fotokluba tradīcijām ir iekšējie radošie konkursi, kuros kā treneris-spēlētājs vienlīdzīgi ar citiem dalībniekiem vienmēr piedalās arī Anatolijs Solodovņikovs. 

“Šajā izstādē, kas veltīta manai 70. dzimšanas dienai, prezentēju nelielu daļu no saviem darbiem, kas dažādos laikos sacentās godīgā konkurencē mūsu kluba radošos konkursos. Vecajā sunī vēl ir dzīvība!”, tā par sevi saka mākslinieks Anatolijs Solodovņikovs. 

N.B. Ieeja izstādē BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt