Pāriet uz galveno saturu
C. 21.09.2023. 19:00

IEVA KERĒVICA | koncertprogramma ROMANTIKA

Lielā zāle


Mūziķe, dziedātāja Ieva Kerēvica piedāvā jaunu koncertprogrammu “Romantika”.

Koncerta pirmajā daļā izskanēs dziesmas no dziedātājas jaunā albuma ar tādu pašu nosaukumu. Klausītāji varēs dzirdēt mākslinieces pašas radītas dziesmas latviešu valodā.

Savukārt koncerta otrajā daļā izskanēs jau labi zināmas un tautā iemīļotas citu latviešu komponistu dziesmas, kuras savā repertuārā iekļāvusi Ieva.

“Šī koncertprogramma ir ļoti personiska. Tajā ir izteikts tas, ko vienkārši pateikt ir bijis neiespējami, taču mūzikas valodā viegli. Mēs katrs vārdu “romantika”, saprotam atšķirīgi, un katram tā ir savā sajūtu skaņkārtā. Šīs dziesmas ir stāsti no manas pieredzes, kā arī vērojumi no citu cilvēku dzīvēm. “

Koncertā piedalīsies mūziķi: pianists Madars Kalniņš, kontrabasists Norberts Skraucis, ģitārists Jānis Kalniņš, bundzinieks Artis Orubs un dziedātāja Ieva Kerēvica. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt