Pāriet uz galveno saturu
Pk. 04.10.2024. 19:00

Gaumīga franču komēdija | LOMU SPĒLES

Lielā zāle


Dramaturga Ērika Asus asprātīgā komēdija “Lomu spēles” (oriģinālais nosaukums “Asie pagriezieni”), kas skatītājus un kritiķus sajūsminājusi daudzviet pasaulē, šajā rudenī uzsāks ceļu pie skatītājiem visā Latvijā. 

Pasaulsslavenā franču teātra un kino režisora, scenārista un dramaturga Ērika Asus lugas iestudētas daudzviet pasaulē, bet Latvijā, Dailes teātrī (2017.g), iestudēts viņa darbs “Mūsējās”, kas izpelnījās lielu skatītāju mīlestību.  Asus saņēmis arī prestižo Moljera balvu, kas ir galvenā teātra balva Francijā un pēc viņa asprātīgajiem scenārijiem uzņemtas neskaitāmas kino filmas - “ Vienkārši mīlestība”, “Mūsu sievietes” uc.

Pjērs ir ģimenes cilvēks, komercdirektors foto lēcu ražošanas uzņēmumā. Kamēr viņa sieva ar dēlu devušies atpūtā uz slēpošanas kurortu, direktors nolemj pie sevis uz mājām uzaicināt bārā nejauši satiktu jaunu meiteni. Pusmūža pilnbriedā viņš pirmo reizi nolēmis nogaršot “aizliegto augli”, iesākot daudzsološu flirtu, taču viss nenotiek kā plānots, un nakts laikā piedzīvotie notikumi un negaidītie pagriezieni uz visiem laikiem pārvērtīs Pjēra dzīvi. 

“Iestudējot izrādes man vienmēr bijušas svarīgas divas lietas - izcila dramaturģija un lieliski aktieri. Šī reize nav izņēmums. Ērika Asusa lugu izvēlējos tāpēc, ka autors lieliski pārvalda komēdijžanru un, manuprāt, kad visapkārt drūmuma ir pārpārēm - gaumīgs humors ir tas, kas visiem ir ļoti nepieciešams” - tā par iestudējumu saka izrādes režisors Intars Rešetins-Pētersons.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt