Pāriet uz galveno saturu
T. 18.01.2023. 19:00

GADA IZRĀDE 2022 | Ziemeļrīgas kultūras apvienības Ansamblis RĪGAS PANTOMĪMA | KINOmānija

Lielā zāle


Latvijas amatierteātru iestudējumu reģiona skate “Gada izrāde 2022” notiek laikā no 2023. gadā 9. janvāra līdz  12. februārim dažādos Latvijas novados. Skates mērķis ir nodrošināt amatierteātru saglabāšanu un nepārtrauktību Latvijā, motivēt to dalībniekus radošai darbībai, kā arī izvērtēt amatierteātru iestudējumu kvalitāti un izvēlēties iestudējumus amatierteātru programmai XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos. 

Reģiona skatē Rīgā un Jūrmalā piedalīsies 7 Rīgas amatierteātri ar augstāko vērtējumu Rīgas amatierteātru izrāžu parādē “Rīga spēlē teātri 2022”.

18. janvārī plkst. 19:00 VEF Kultūras pils Lielajā zālē Ziemeļrīgas kultūras apvienības Ansamblis “Rīgas pantomīma” skatītājus iepazīstinās ar dažāda žanra nenopietnu pantomīmu “KINOmānija”, režisors Andris Apinis.

Kino ir vieta, kur mēdz ierasties viss sabiedrības zieds, un izrādes galvenais varonis nokļūst kino pasaulē - vietā, kur katrs sevi redz kā galveno varoni, līdzdzīvojot galvenos kino sižetus. Izrādē izmantota mūzika no dažādām kinofilmām un animācijas filmām, kuras varētu būt zināmas gan jauniem, gan gados vecākiem skatītājiem.

Organizē: Latvijas Nacionālais kultūras centrs un atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar VEF Kultūras pili.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt