Pāriet uz galveno saturu
O. 20.02.2024. 19:00

FADO dīvas CUCA ROSETA koncerts

Lielā zāle


2024. gada 20. februārī VEF Kultūras pils Lielajā zālē uzstāsies viena no atzītākajām un ievērojamākām fado balsīm - Kuka Roseta. Fado dziedātāja, kura pasaules prestižāko producentu paspārnē izdevusi jau septiņus studijas albumus, sasniegusi neaptveramus panākumus un lielu atzinību kā no plašsaziņas līdzekļiem, tā arī no klausītājiem.

Kukas Rosetas debijas albumu producējis vairāku Grammy un Oskara balvu ieguvējs Gustavo Santaolalla. Iepriekš vēl neviens fado jomā nebija guvis tik lielu uzticību un raisījis tik lielu interesi pasaulslavenu producentu aprindās. Kuka bija pirmā, kas to paveica. Viņas albuma panākumi bija tik vareni, ka ātri vien tika atzīta kā viena no ievērojamākajām fado dziedātājām mūsdienās. Drīz pēc Gustavo Santaolallas sadarbības arī Nelsons Motta, ievērojamais brazīliešu producents, ļāvās Kukas Rosetas talantam un producēja albumu "Riu", kas raisīja revolūciju viņas karjerā, harmoniski savijot viņas dziedāšanu ar tādiem māksliniekiem kā Braiens Adamss, Jorgs Drekslers, Ivans Linss un daudziem citiem.

Kuka Roseta ir uzstājusies uz ievērojamākajām valsts mērogu skatuvēm un demonstrējusi savu balss varenību vairāk nekā 40 pasaules valstīs. Savas karjeras laikā viņa ir piedzīvojusi muzikālus mirkļus kopā ar tādiem mūzikas grandiem kā Hulio Iglesiass, Djavan, Deividu Bisbālu un daudziem citiem. Kukai tika sniegta arī unikāla privilēģija būt vienīgajai māksliniecei, kura sniegusi priekšnesumus kā pāvestiem tā Zviedrijas un Spānijas monarhiem un karaliskajām ģimenēm. 

Kuka Roseta ir kas vairāk kā vien skaista balss. Viņas unikālai dziedāšanas manierei piemīt izcils un savdabīgs raksturs, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu un liek aizturēt elpu, aizraujot klausītājus intensīvā un aizraujošā ceļojumā caur mūziķes dvēseles dzīlēm. Kuka ir tieši tāda - pārsteidzoša, trāpīga un žilbinoša fado balss tās visnevainojamākajā izpausmē. Fado ar visu patiesumu, kas noteikti ir pelnījis, lai tiktu sadzirdēts.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt