Pāriet uz galveno saturu
Sv. 01.10.2023. 16:00

Dziesmu un deju ansambļa KRIVIČI 65 gadu jubilejas koncerts | AR DZIESMU PA DZĪVI

Lielā zāle


Krievu Tautas dziesmu un deju ansamblim “Kriviči” ir tradīcijām bagāta vēsture. Kolektīvs dibināts tālajā 1957. gadā. Jau 40 gadus ansambļa mākslinieciskais vadītājs ir Vladimirs Berezins, kurš  aranžējis daudzus skaņdarbus krievu tautas instrumentu orķestrim, saņemot skatītāju atzinību. Visā savā pastāvēšanas laikā kolektīvs aktīvi koncertējis, piedalījies skatēs, konkursos, festivālos, sniedzis vieskoncertus arī tālu aiz Latvijas robežām.

Kā pēdējais neaizmirstamais notikums jāmin ansambļa piedalīšanās XXVII Vispārējos Latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos pasākumā "raduma spēks" Vērmanes dārzā. Par savu mērķi Krievu tautas dziesmu un deju ansamblis „Kriviči” uzskata tautas tradīciju saglabāšanu Latvijā, kas balstīta uz savstarpējas cieņas pamata sadarbībā ar dažādu tautu kopienām.

1.oktobrī Dziesmu un deju ansamblis "Kriviči" ar krāšņu koncertu atzīmēs savu 65 gadu jubileju. Koncertā piedalīsies orķestris, diriģents Vladimirs Berezins, koris, vadītāja Tatjana Afoņina, deju grupa, vadītāja Tamāra Eiferova.
Koncerta programmu papildinās viesi: Kultūras un mākslas centra "Ritums"  ģimeņu folkloras kopa "Berendejka", vadītāja Marianna Jode, VEF Kultūras pils vijolnieku ansamblis "Kantilēna", vadītāja Regīna Harčuka, koncertmeistare Olga Kovaļova, Salaspils kultūras nama deju ansamblis "Karuselis" un  deju studija "Carousell" , vadītāja Tamāra Eiferova, kā arī publikai jau labi pazīstamais seno krievu romanču izpildītājs Viktors Kozlitins.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt