Pāriet uz galveno saturu
O. 28.11.2023. 19:00

Dziedošo aktieru salidojums “O, KĀDI ZĒNI!”

Lielā zāle


Uz muzikālu salidojumu «O, kādi zēni!» aicinās labākie Latvijas teātru dziedošie aktieri Gundars Grasbergs, Mārcis Maņjakovs, Juris Hiršs (Nacionālais teātris), Jānis Paukštello (Dailes teātris), kā arī neatkarīgie aktieri - Jānis Kirmuška, un Edgars Pujāts. 

Koncertā skanēs gan populāras latviešu komponistu dziesmas no teātra izrādēm («Zilais karbunkulis», «Lilioma dziesma» u.c.), gan citas iemīļotas melodijas –   «Puiši, puiši, kas tie puiši», «Bez puišiem nevar tik un tā» u.c.. Protams, neiztiks arī bez jokiem un labsirdīgas apcelšanās. Arī skatītāji katrā koncertā tiks aicināti dziedāt līdzi, tāpēc ieteicams laikus atkārtot zināmāko dziesmu vārdus!


Par pavadījumu gādās pavadošā grupa «ARmaestro» Anatolija Livčas vadībā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt