Pāriet uz galveno saturu
S. 15.06.2024. 16:00

Deju grupas “RITMS” 55 GADU JUBILEJAS KONCERTS

Lielā zāle


Deju grupa RITMS dibināta 1969. gadā. Laikā, kad estrādes mūzikas straujā attīstība Latvijā atstāja savu iespaidu arī uz deju, VEF Kultūras pils paspārnē izveidojās viena no pirmajām estrādes deju grupām Latvijā - RITMS. Ilgus gadus RITMA vadītāja bija horeogrāfe Gunta Leimane.

RITMS ātri ieguva skatītāju atzinību, un kļuva paraktīvi koncertējošu deju grupu. 80‘ gados RITMS sniedzis vairāk nekā 100 koncertus gadā gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Deju grupai RITMS vienmēr ir bijuši izcili mākslinieciskie vadītāji, tai skaitā arī horegrāfes Rita Spalva un Brigita Gulbe.

No 1992.- 2002. gadam RITMA vadītāja bijahoreogrāfe Reda Strauta. Tajā laikā RITMS bija dažādu konkursu un festivālu laureāts. RITMS dejotāji piedalījās teātra izrādēs un TV šovos.

Kopš 2002. gada deju grupas RITMS vadība nonāk jaunās horegrāfes Elīnas Gaitjukevičas rokās, kura turpina iesāktās tradīcijas un sāk attīstīt arī RITMS deju studiju.

Šobrīd RITMĀ dejo vairāk kā 200 dejotāji, kuri aktīvi piedalās dažādos deju konkursos un festivālos, gūstot augstākos novērtējumus: EUROPESTAGE,DANCE PARADE, TUKUMA KAUSS, BEST SHOW u.c. Veidotas vairākas dejas izrādes - SEPTIŅI SĀKUMI, TANGO LĪNIJAS, KLĀTBŪTNĒ, koncertcikli - LAI DZĪVO MŪZIKLI!, ZIEMAS SAJŪTAS, RITMS.LV.u.c.

Deju grupa RITMS bijusi X BĒRNU UN JAUNIEŠU DZIESMU UN DEJU SVĒTKU LIELKONCERTA “TE MĒS ESAM” dalībnieki un horeogrāfijas veidotāji. RITMS studijā pirmos deju soļus ar lielu aizrautību apgūst bērni jau no trīs gadu vecuma, tādējādi nodrošinot kolektīva nākotni un izaugsmi. Apvienojot skatuves un laikmetīgo deju RITMS repertuārā veidojas īpaši ekspresīva, emocionāla un piesātināta horeogrāfija, kura uzrunā plašu skatītāju loku.

55 gadu JUBILEJAS KONCERTA programma sastāvēs no pēdējo 20 gadu labāko deju izlases, tā sacīt “THE BESTof 2004-2024”.

Koncerta horeogrāfi: Elīna Gaitjukeviča, Dmitrijs Gaitjukevičs, Olga Spridzāne, Andris Bukolovskis, Kristina Tumakova, Glorija Špisa.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt