Pāriet uz galveno saturu
Sv. 04.06.2023. 14:30

Deju koncerts | PIEKLAUVĒ PIE LAIKA DURVĪM

Lielā zāle


Cilvēks nevar dzīvot bez prieka, nevar bez ticības, cerības, laimes. Tam visam vienkārši ir jābūt, kaut nedaudz, kaut kripatiņa – lai visam būtu jēga.

Mēs meklēsim prieku!

Prieks nerodas no nekā, tas ir rīcības sekas – meklē, klauvē un tev atvērs!

Pieklauvēsim pie durvīm – aiz katrām ir kāds laika posms, kurā atrast atmiņas un iedvesmu, varbūt nostaļģiju, varbūt līksmību, bet noteikti var atrast – prieku! Dejotprieku! 

Veram durvis vaļā!

Deju koncerta “Pieklauvē pie laika durvīm!” radošā komanda:
Idejas autore Dace Zariņa
Horeogrāfiju autores Inese Vazne, Elīna Estere Slišāne, Marta Pūķe, Egija Abaroviča, Arina Buboviča, Laura Gorodko, Aleksandra Bunga, Krista Eņģele, Kristina Tumakova.

Dejo Mūsdienu deju skolas “Vendija” audzēkņi:
Sagatavošanas grupas – 3 gadi, 4 gadi, 5gadiA, 5gadiB, 5gadiB, 5gadiC, 6gadiA, 6gadiB
Deju skolas klases – 1a.klase, 1b.klase, 1c.klase, 2.klase, 3a.klase, 3b.klase, 4a.klase, 4b.klase, 5.klase, 6.klase, 7a.klase, 7b.klase, 1A.kurss, 1B.kurss
Mūsdienu deju skolas “Vendija” vadītāja Inese Vazne.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt