Pāriet uz galveno saturu
O. 28.05.2024. 19:00

Cirka studijas “Jaunība” koncerts VEIKSMES PAKĀPIENI

Lielā zāle


Cirka studija „Jaunība” veiksmīgi darbojas jau 43 gadus un ir iemantojusi lielu atzinību gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Kopš 2001. gada cirka studiju vada izglītības un sporta skolotāja, sporta akrobātikas trenere Juliāna Buslovska.Studijā trenējas 25–30 dalībnieki, sākot jau no četru gadu vecuma, kas savas enerģiskās vadītājas Juliānas Buslovskas vadībā ir sagatavojuši koncertprogrammu savam un skatītāju priekam.

Cirka studijas “Jaunība” koncerts kā vienmēr būs jautrs un atraktīvs. Tajā savu sniegumu demonstrēs gan akrobāti, gan ekvilibristi, gan gaisa vingrotāji, gan žonglieri, gan vienriteņu braucēji, gan “Hulla – hup” demonstrētāji. Pieaicinātie koncerta viesi būs Horeogrāfijas studija “Klasika”, kas ne mazāk atraktīvi izpildīs deju iestudējumus. Koncerta programmu ar dziesmu izpildījumu kuplinās bijusī cirka studijas audzēkne Ksenija Buslovska.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt