Pāriet uz galveno saturu
O. 03.12.2024. 10:00

BUNDZINIEKU ZIEMASSVĒTKI | Orķestris Rīga skolēniem

Lielā zāle


Orķestris “Rīga” 2024/2025. mācību gadā atkal aicina uz koncertciklu “Nāc, ieklausies Orķestrī Rīga”!

Ziemassvētki noteikti ir vieni no gaidītākajiem svētkiem visa gada garumā. Kādam tie asociējas ar dāvanu dāvināšanas un saņemšanas prieku, kādam vienkārši ar siltu ģimenisku kopā būšanu, daudzi svin Kristus piedzimšanas svētkus, bet vēl kāds vienkārši izbauda dabas sagādātos ziemas priekus – sniegu un aizsalušās ūdenstilpnes. Bet Ziemassvētki noteikti nebūtu pilnīgi, ja tajos neskanētu atbilstoša mūzika – šoreiz tāda nedaudz jestrāka un ritmiskāka, jo līdzās Daumantam Kalniņam koncerta priekšplānā pa skatuvi rosīsies atraktīvie Orķestra “Rīga” sitaminstrumentu grupas četri mazie bundzinieki!

Koncertu sarunās “Nāc, ieklausies Orķestrī RĪGA!” kopā ar orķestri allaž ir atraktīvais dziedātājs Daumants Kalniņš, kurš aizraujoši stāsta par mūziku un katrā koncertā piedāvāto sarunu tēmu. Koncertcikls paredzēts jaunāko klašu skolēniem un dod iespēju gūt ne tikai estētiska un muzikāla pārdzīvojuma pieredzi, bet arī papildināt savas zināšanas mūzikā, pilnveidot savu personību un attīstīt emocionālo uztveri. Mūzika spēj atmodināt skolēna fantāziju, aktivizēt iztēli, kā arī sekmēt sintēzes un vispārināšanas spējas. Līdzās orķestra spēlei koncertos skan dažādi solo instrumenti un dziesmas. Uz ekrāna mūzikas skanējumu un stāstu par mūziku papildina atbilstoši attēli.

Koncerta biļetes cena ir 8 EUR. Sēdvietas zālē ir numurētas. Koncerta ilgums apmēram viena stunda.

Pieejams arī koncertu abonements plkst. 10.00 vai plkst. 12.00 par diviem koncertiem – 2. oktobrī (Mūzika. Mūžīgais dzinējs) un 3. decembrī (Bundzinieku Ziemassvētki). Abonementa cena par šiem diviem koncertiem 12 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. 

Koncertu apmeklējumam iespējams izmantot arī programmas “Latvijas skolas soma” finansējumu.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt