Pāriet uz galveno saturu
Pk. 02.06.2023. 17:00

Bērnu un jauniešu vokālā ansambļa PODZIŅAS jubilejas koncerts | PODZIŅU 30 GADU RIPOJUMS…

Lielā zāle

2023. gada 2. jūnijā VEF Kultūras pilī plkst. 17.00 notiks bērnu un jauniešu vokālā ansambļa PODZIŅAS jubilejas koncerts -  “Podziņu” 30 gadu ripojums. Koncertā uzstāsies RKTMC “Mazā ģilde” jauniešu vokālais ansamblis “Podziņas” (vadītāja Skaidrīte Daugule, kustību konsultante Anita Reinfelde), komponists Valdis Zilveris, kontrabasists Andris Grunte un  sitaminstrumentālists Sigvards Dižais. Koncertu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms.

Koncertā bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Podziņas” atskaņos īpaši iemīļotu repertuāru no kolektīva pastāvēšanas laika – tautas dziesmu apdares, kā arī  latviešu komponistu tautā iemīļotas oriģināldziesmas, kuras neatstās vienaldzīgus gan mazus, gan lielus klausītājus. 

N.B. Ieeja koncertā BEZ MAKSAS!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt