Pāriet uz galveno saturu
P. 29.01.2024. 19:00

Bērnu studijas KUKAIŅI 20 gadu jubilejas koncerts

Lielā zāle


2024. gads ir bērnu studijas KUKAIŅI 20.gadu jubilejas gads! Gads, kad katru menesi gaidāmi kādi studIjas notikumi. Janvārī tas būs jubilejas koncerts, kad studijas kukaiņu mamma Baiba VEF Kultūras pilī pulcēs visus studijā izaugušos kukainīšus ar esošajiem kukainīšiem, kā arī aicinās Latvijā zināmus māksliniekus, kas savulaik sadarbojušies ar studiju dažādos mūzikas projektos. 

29. janvārī VEF Kultūras pilī būs iespēja baudīt dziesmu stāstus bērnu balsīs, vērojot smilšu kino stāstus, mākslinieces Zanes Pumpures - Prāmnieces izpildījumā. Būs iespēja vērot video fragmentus no studijas KUKAIŅI radošās dzīves, video sveicienus no māksliniekiem, dziesmu autoriem. Katrasm, kas sirdī kukainītis, būs iespēja sevi satikt video projekcijās un pakavēties atmiņās. Būs arī priecīga satikšanās ar trauslo un sirsnīgo Vinetu Elksni, ar atraktīvo Māri Grigali, ar akustiskās ģitārspēles meistaru Ēriku Upenieku, ar Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņu sveicienu, krāsainiem kukainīšiem no Pasaku nama un satikšanās ar Līgu Ančevsku.

Sveicēju vidū būs Gintas Upenieces deju grupa, Aldas  Bēvaldes mūsdienu deju studija Mango, Agneses Šīrantes estrādes studija KUKURAGI, Žanetes Jansones popgrupa RAKARI.
Būs pārsteiguma priekšnesumi no izbijušajiem kukainīšiem un citi pārsteigumi!
Nāc, satiksimies dziesmā!

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt