Pāriet uz galveno saturu
S. 09.09.2023. 19:00

BALTĀ NAKTS | ORĶESTRIS RĪGA | JAUNS. 21. GADSIMTA MŪZIKA

Lielā zāle


Orķestris “Rīga” aicina uz laikmetīgu mūzikas programmu, kas notiks mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts”  programmas ietvaros. Koncertā pārstāvēta latviešu un amerikāņu komponistu mūsdienu mūzika. Koncerta centrālais notikums – pasaules pirmatskaņojums – komponista Riharda Zaļupes simfonija pūtēju orķestrim “Dievs. Mīlestība. Kalpošana”. Skanēs arī Nika Gothama “Bakhanālija”, kuras atskaņojumā orķestrim pievienosies saksofonu kvartets ATOMOS. No amerikāņu komponistu daiļrades skanēs Dana Vilsona skaņdarbs “To Set The Darkness Echoing”, kas oriģināli rakstīts pūšaminstrumentu koncertorķestrim, un Latvijā izskanēs pirmo reizi. Savukārt Ērika Vaitekra “Equus” būs īstas virtuozitātes šovs.

N.B. Ieeja koncertā ar BEZMAKSAS ielūgumiem, kas no 2. septembra pusnakts būs pieejami “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt