Pāriet uz galveno saturu
S. 23.09.2023. 18:30

ALISE BRĪNUMZEMĒ

Lielā zāle


Šova "THE UNDERWATER BUBBLE SHOW" (2018. gadā ieguva Merlin Award balvu, kā labākais ģimenes šovs) producenti Enriko un Dace Pecolli, piedāvā vēl vienu krāsainu, vizuālu cirka teātra izrādi visai ģimenei. Izrādē uzstāsies cirka mākslinieki no Šveices, Amerikas, Latvijas, Čehijas un Itālijas.

Vai esi gatavs piedzīvot ceļojumu mazliet trakajā Brīnumzemes pasaulē?

Luisa Kerola "Alises piedzīvojumi Brīnumzemē" noskaņās, Pecolli radītais šovs ir unikāls teatralizēts cirka šovs, kas pilns ar pārsteigumiem un negaidītiem akrobātiskiem priekšnesumiem, papildināts ar video projekcijām, krāšņu skatuves noformējumu un dzīvo mūziku. Visu izrādes laiku košo krāsu virpuli vēl ņirbošāku darīs multimākslinieces Elitas Patmalnieces košie kostīmi.

Īss video ieskats šeit.

"Alise Brīnumzemē" ir interaktīva izrāde, kurā Tu varēsi satiksties ar visiem Alises piedzīvojumu varoņiem, taču esi piesardzīgs, jo Tev uz mirkli būs jānoliek malā savs analītiskais prāts, un, lai iekļūtu Brīnumu zemē jāpaver sava iztēles pasaule.

Seko Baltajam Trusim, izej cauri alai un pievienojies mums tējas ballītē! Kas zina, iespējams, tieši Tu pārvērtīsies Sirds karalienē vai palīdzēsi Trakajam trusim viņa trakulībās. 

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt