Pāriet uz galveno saturu
Pk. 02.02.2024. 19:00

ALEXIA CHELLUN | The Power is Here Now

Kamerzāle


Aleksijas Čellun (Alexia Chellun) radītā mūzika un dziesmas izstaro siltumu, līdzjušanu un prieku, tā mūs it kā paceļ. Kā jau daudzpusīga māksliniece viņa producē mūziku vairākos žanros, aizkustinot klausītājus visā pasaulē.

Unikāls Aleksijas mūzikas aspekts ir tas, kā viņa savā mūzikā ieauž pašdziedināšanas un relaksācijas tēmas. Viņas nomierinošā un vienlaikus pacilājošā balss dažiem cilvēkiem ir kā patvērums, lai pārciestu grūtības.

Kritiķu visatzinīgāk novērtētajai dziesmai “The Power Is Here Now” ir 15 miljoni straumējumu, un to skaits tikai pieaug. 15 darba gadu laikā viņa pati izdevusi 7 albumus, 7 EP un 3 singlus. TEDx Cumbernauld Women 2021 aicināja Aleksiju uzstāties, lai viņa iedevsmotu citus; savas darbības laikā viņa dažādos festivālos, retrītos un citos pasākumos uzstājusies Eiropā un ASV.

Mūziķe dzimusi Apvienotajā Karalistē, Kipras grieķu/mauritāniešu ģimenē. Mājas dzīve bija pārsātināta ar atšķirīgām muzikālām un kultūras ietekmēm, un tas joprojām turpina bagātināt viņas mūziku. Bērnībā daudz laika pagāja pie klavierēm, izdomājot pašai savas dziesmas, bet, tiekoties ar draugiem Saseksas laukos pie ugunskura, viņa vienmēr ņēma līdzi ģitāru. Daudzie ceļojumi un atvērtais skatījums uz dzīvi ļauj viņai justies kā mājās jebkurā vietā, kur viņa nonāk.

Aleksija ļaujas, lai viņas brīvi plūstošā enerģija un uzticēšanās dabai vada visus radošos procesus.
Mūzika atspoguļo viņas atvērto sirdi un rotaļīgo dabu; tai pat laikā viņa interesējas gan par dziļām un nopietnām dzīves filozofijām, gan futbola spēļu rezultātiem.

Pasākuma organizators informē, ka Pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par Pasākumu masu medijos un informatīvajos materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai. Pasākuma organizators neuzņemas atbildību par trešo personu foto un/vai video uzņemšanu un to izmantošanu. Sīkāka informācija par Jūsu personas datu apstrādi ir pieejama šeit.

Ieteikt