Pāriet uz galveno saturu

Cirka studija JAUNĪBA

Cirka studija “Jaunība” dibināta 1981.gadā. No 2001.gada cirka studiju vada Juliāna Buslovska- Izglītības un Sporta darba speciāliste, sporta skolotāja, sporta akrobātikas trenere.

Studijā trenējas 30-35 dalībieki sākot no 5 gadu vecuma. Bērni apgūt akrobātiku, ekvilibru, žonglēšanu un gaisa vingrošanu.

Savā darbības laikā cirka studija ”Jaunība” sevi parādījusi kā perspektīvu un profesionālu studiju, par ko liecina daudzās godalgas un apbalvojumi starptautiskajos cirka festivālos Latvijā un arī ārvalstīs: Slovākijā, Dānijā, Krievijā, Ukrainā, Vācijā, Lietuvā, Zviedrijā, Kazahstanā.

Cirka studija aktīvi piedalās dažādos VEF Kultūras pils veidotos bērnu uzvedumos, kā arī piedalās dažādos Rīgas pilsētas pasākumos. Studija ir piedalījusies arī TV konkursā „Rādi, ko vari”, tajā ieņemot 3.vietu.

Studija katru gadu aktīvi piedalās starptautiskajos cirka festivālos „Parad-Alle” Daugavpilī un „Brīnumu pilna pasaule” Rīgā, ka arī ārzemju cirka festivālos „Waldoni circus festival” un „European Youth circus” Vācijā, „Cirko ziburiai” Lietuvā.

2016.gadā martā studija piedalījās starptautiskā cirka festivālā „Waldoni circus festival” Vācijā, un ar priekšnesumu „Ekvilibristes uz vienriteņiem – Sarkangalvīte” meitenes Marjana, Daniela, Ksenija un Amālija ieguva godpilno 1.vietu.

2017.gada novembrī studija piedalījās prestižajā XX starptautiskā cirka festivālā Kazahstanā, Astanā un atveda balvu no žūrijas locekļa Bakita Bokebaeva (Alma-Ata).

Bet 2019.gadā maijā no Sočiem (Krievija) audzēknes Ksenija Buslovska (ar priekšnesumu „Neparasta” vingrotāja ar hula-hupiem) un Anfisa Tihonova (ar akrobātisko numuru „Cālēni”) atveda 1. un 2. vietu.

Nozare
Bērnu kolektīvi
Kolektīva vadītājs/ -i
Juliāna Buslovska
Tālrunis
Nodarbību vieta
Augusta Deglava iela 69 D | ACTIVE KIDS